Den dětí

Den dětí

Tradiční oslava Dne dětí opět propukla ve čtvrtek 31. 5. 2018 odpoledne na školním hřišti. Vyučující společně se žáky z osmých tříd pro děti připravili mnoho různých soutěží a hrátek. Akce byla určena hlavně mladším dětem. Každý z nich si mohl vyzkoušet svoji zručnost, obratnost a i vytrvalost. Za tu si zaslouží opravdu mimořádnou pochvalu. Ono totiž „pracovat“, když sluníčko teplem nešetří, rozhodně lehké není. Získávání žetonů, za které se dalo nakupovat ve speciálním obchůdku u školní družiny, bylo velkou motivací. Tak snad zase příští rok se všemi na shledanou!

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny