Den dětí v MŠ Markova

Ve středu 6. 6. se naše osvědčená „desítka“ vypravila do mateřské školy, aby dětem zpestřila jeden z posledních dní tohoto školního roku. Pět dvojic si pečlivě nachystalo pět stanovišť, na kterých malí předškoláci plnili zadané úkoly. A nad některými z nich se docela i zapotili. Třeba, co udělala Popelka, když si oblékla nové šaty z oříšku? Po stanovištích jsme si pak všichni dohromady zasoutěžili a v závěru si každý běžel hrát s kamarádem, kterého si právě našel nebo už ho měl z prosincového setkání.
Přejeme všem krásné prázdniny a těšíme se na naše kamarády už v září ve škole!

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny