Den pro Vás na SOŠ a SOU Vocelova

V pátek 15. června 2012 se šestičlenná skupina žáků 8.A ve složení M. Jadrný, J. Draganovič, S. Severová, D. Tobolková, D. Vízková, P. Zídková zúčastnila soutěžní akce „Den pro Vás…“, kterou pořádala SOŠ a SOU Vocelova ve spolupráci se SŠ služeb, obchodu a gastronomie za podpory města Hradce Králové a Královehradeckého kraje. Děti otestovaly své znalosti a dovednosti na deseti soutěžních stanovištích: automechanik, dopravní prostředky, instalatér, tesař, klempíř, kuchař, číšník, fotograf, zahradník a prodavač. Kromě toho zde probíhal zajímavý doprovodný program, v rámci něhož si žáci mohli vyzkoušet např. elektrotechnické hry, auto-trenažér, míchání nealko nápojů a pro dívky zde byl atraktivní kadeřnický stánek. V náročné konkurenci 39 školních týmů se naše družstvo umístilo na pěkném 14. místě.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny