Den Země – 2. A Přírodovědné centrum

  • Úvod
  • Den Země – 2. A Přírodovědné centrum

V rámci akce Den Země jsme navštívili přírodovědné centrum, kde jsme se seznámili se zvířaty z celého světa. Při krmení zvířat mohli pozorní pozorovatelé zahlédnout i vystřelující jazyk chameleona při chytání cvrčků. Někteří odvážlivci si dokonce vyzkoušeli, jaký to je pocit, mít hada nebo chameleona na vlastním těle. Také velké suchozemské želvy zvládly naši nadměrnou pozornost s naprostým klidem. Na zpáteční cestu nás hlasitým křikem vyprovodil papoušek Koko..
Všichni jsme si uvědomili, jak je důležité naši Zemi chránit.

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny