Den Země – 6. A ZOO Stěžery

Jedno deštivé pondělí jsme navštívili ZOO Stěžery v rámci akce Den Země. Po příjezdu jsme se nasvačili a pak nás čekala vnitřní expozice s vyprávěním o zvířatech, která měli umístěná v teráriích. Nejúžasnější bylo, že jsme si mohli některá zvířátka i pohladit. Pohladili jsme si chameleona, krajtu královskou, želvu a ježka. Mezitím se pěkně vypršelo a my jsme mohli po vyprávění jít ven a podívat se na zvířata, která měla výběhy venku. K tomu jsme dostali další pěkný výklad a mohli jsme si je i nakrmit.
Nejvíce nás zaujali pelikán, puma, dikobrazi a klokan Hopik, pomazlili jsme s poníky a nakrmili snad všechna zvířata, které jsme venku objevili.

Byl to super den.

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny