Džungle ve školním klubu

Za přítomnosti pana ředitele Mgr. Pavla Hebelky, pana zástupce Mgr. Martina Špliňa, paní zástupkyně Mgr. Olgy Šrámkové, vychovatelek a dětí třetího, čtvrtého a pátého ročníku byla dne 12. 4. 2012 slavnostně otevřena klubová „DŽUNGLE“.
Z mnoha návrhů, jak využít místnost po zvířátkách, zvítězil návrh Kateřiny Herbstové, žákyně 4. A. Káťa se zhostila výtvarného zpracování a i ostatní děti přiložily ruku k dílu. Tak nám vznikla velmi pěkná relaxační místnůstka, kde si budeme povídat o svých starostech, radostech i tajnostech, hrát hry, poslouchat hudbu.
Z „DŽUNGLE“ máme všichni velkou radost a hlavně proto, že vznikla naším vlastním přičiněním.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny