Exkurze 4.A a 5.A v Praze

V rámci projektů obou tříd ke svátku svatého Václava jsme se vydali v úterý 26. 9. do našeho hlavního města za zajímavostmi, které s tímto svátkem souvisí.

Prošli jsme Hrad, kde jsme zastihli výměnu stráží, Karlův most, na kterém jsme kromě soch, pohledu na ostatní mosty, Vltavu a Národní divadlo, připomněli i o víkendu tragicky zesnulého herce Jana Třísku. Pokračovali jsme na Staroměstské náměstí kolem orloje a trasu zakončili na Václavském náměstí pod sochou našeho patrona.

I když výlet byl zajímavý, jízda metrem a tramvají také velký zážitek, počasí nám přálo – přeci jen jako tradičně největší potěchu nám způsobila návštěva McDonaldu a jízda v kupé, kdy české dráhy poskytují ve vlaku také občerstvení.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny