Hradecká laťka 2018 – aneb velký úspěch našich výškařů…

Za účasti 6 hradeckých škol proběhla dne 11.1. již tradiční soutěž ve skoku do výšky – Hradecká laťka. Naše škola je pravidelným účastníkem, takže i letos vyrazili naši skokani – výškaři bojovat o co nejlepší umístění . A velice se jim dařilo. Kromě 7 výborných umístění mezi jednotlivci jsme tzv. „vyhráli co se dalo“ a odnesli si také dvě první místa v soutěži týmů nazvané meziškolní Challenge (kategorie mladších i starších žáků). Výsledky jsou uvedeny v sekci Úspěchy našich žáků.

Všem moc gratulujeme!!!

Odkazy na celkové výsledky: www.atletikahk.cz, www.mlady-atlet.cz

Odkaz na fotografie:

1) http://spshk.rajce.idnes.cz/2018_01_Hradecka_latka/

2) https://www.dropbox.com/sh/bb0kuwrb47jl25i/AAAWaXXeaH2k-x0JI87_Vqc3a?dl=0

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny