Koncert ke Dni matek 2012

Známá znělka tentokrát zahájila fiktivní zpravodajství regionální televize, v němž moderátoři Kája Toušková a Martin Bečka z 9. A vyzpovídali pana ředitele, jako hosta svého pořadu. Pak už se všichni pomyslně přesunuli do haly v Kuklenách a přehlídka školní i mimoškolní činnnosti našich žáků mohla opravdu začít. Na úvod zahráli nejmenší muzikanti z mateřské školy Plačice na flétny pod vedením paní učitelky Kohoutové. Prvňáci potěšili pěknou písničkou pro maminky a také slibem, že budou doma hezky pomáhat. Mezi sólovými zpěváky nejvíce vynikl Jirka Podroužek ze 2. B s písní Ne, pětku ne a Sabina Slavíková z 9. B se známou melodií Hallelujah z pohádky o Shrekovi. Program byl opravdu pestrý, jen tanečních vystoupení bylo pět. Představili se v nich postupně dvojice Bára Šepsová a Simona Dalecká ze 6. B s vlastní choreografií, kroužek School of dance, kroužek aerobiku, břišního tance i čtveřice žáků z osmých tříd, která si říká Fate Bastards. Specifickou skupinu tvořily tři scénky. V té jedné se s diváky děti z 5.A vypravily do světa, ve druhé žáci volitelného předmětu výchova k umění předvedli, jak by vypadala s trochou nadsázky škola bez pravidel. Ovšem třetí scénka byla zážitkem, na který se nezapomíná. Osmáci diváky překvapili ukázkou z filmu Pelíšky, kde zejména v roli pána domu exceloval Petr Kult. Noky i židle létaly vzduchem a diváci strhující výkon ocenili zaslouženým potleskem. Největší počet účinkujících ze 2.,3., 4. a 5. tříd najednou interpretoval píseň Proměny a i posluchači měli možnost zazpívat si společně. Také v kytarovém a flétnovém souboru přibylo účinkujících – tentokrát se představilo deset fléten a sedmnáct kytar. Asi nejvíce se líbila píseň Jarní tání. To vše zakončil dvěma milými písněmi pěvecký sbor se svými sólisty. Věříme, že diváci byli spokojeni. Tak velký počet nás velice potěšil. Pojďte se s námi ve fotografiích vrátit k těm nezapomenutelným okamžikům s vašimi šikovnými dětmi.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny