Konkurz na moderátora

  • Úvod
  • Konkurz na moderátora

Vyhlašujeme výsledky konkurzu na moderátory

23. listopadu se uskutečnilo výběrové řízení na moderátory velkého vánočního koncertu.

Přihlášeno bylo pět odvážných žáků z osmých a devátých tříd.

Měli nelehký úkol přesvědčit členy komise, že právě oni se na tuto roli hodí nejlépe. Soutěžilo se v pěti oblastech. Dvě části si žáci připravili a nacvičili předem a tři další body měly prověřit jejich bezprostřední reakce, schopnost spolupráce a improvizace.

Děkujeme všem přihlášeným a chválíme je, že se nezalekli a snažili se předvést v nejlepším světle.

Zvítězili Eliška Machová z 8. A a Jiří Podroužek z 8. B. S celkovým ziskem 84 bodů ze 100 možných. Zhruba měsíc jim teď zbývá, aby se co nejlépe s paní učitelkou Slavíčkovou na uvádění vánočního odpoledne připravili.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny