Konkurz na moderátory

Máme nové moderátory!
Vyhlašujeme výsledky
konkurzu na moderátory
jarního koncertu ke Dni matek:

Ve čtvrtek 12. dubna se konalo výběrové řízení na moderátory letošního jarního koncertu ke Dni matek. Přihlásilo se sedm odvážných slečen ze sedmých a osmých tříd. Rádi bychom všechny tímto pochválili za zodpovědnou přípravu, protože jejich výkony byly opravdu vyrovnané.
Soutěžilo se v pěti částech před pětičlennou komisí. Část úkolů (2) si měli účinkující možnost připravit a nacvičit předem a zbývající tři části byly náročnější, protože po krátké přípravě musely dívky splnit záludné úkoly od poroty. Každý úsek se hodnotil zvlášť a poté se slečny dozvěděly výsledek.

Potěšila nás pečlivá snaha, smysl pro humor, zdravá odvaha, jít si za svým snem i motivace všech účastníků.

Nejvíce bodů – 88 z celkových možných 125 získaly: Eliška Nechanická a Eliška Lexová ze
7. A. Gratulujeme!

První krok je úspěšně za nimi a nyní mají zhruba měsíc na „výcvik“ pod vedením paní učitelky Slavíčkové.

A vy ostatní už se můžete těšit na koncert!

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny