Kroužek hudební nástroje

Kroužek základů hry na hudební nástroj

Když hraje na kytaru nebo flétnu někdo jiný, vypadá to tak snadno…

Když to zkusíš sám, brzy pochopíš, že to dá zabrat, než zahranou melodii někdo pozná.

Od úplného začátku – správného držení těla při hře na nástroj – se postupně „prokousáváme“ k jednoduchým písním. Kdo se nevzdá a pečlivě a pravidelně trénuje, může se dočkat třeba i potlesku publika na některém z našich koncertů. Letos dochází do pěti kroužků 47 žáků od první do deváté třídy. Děti rozvíjejí drobnou motoriku, hudební schopnosti, nacházejí nové kamarády… Tady je pár fotografií. Na poslední je ukázka, jak to na kroužku vypadalo o letošním Halloweenu.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny