Mikuláš a čerti opět zasahují

I v letošním roce naši školu navštívil Mikuláš s andělem a třemi čerty. Nejprve zavítal do naší nové školky, potm navšívil žáky ve škole. Dle seznamu hříchů si v jednotlivých třídách promluvili s hříšníky, kteří se rádi vykoupili básničkami či písničkami. Odměnou všem byla malá sladkost, někomu dokonce zůstala na tváři po této čertovské návštěvě černá stopa.

Odpoledne se uskutečnila „Čertovská diskotéka“. Zde se sešlo mnoho čertíků i čertů, ale i jiných pohádkových postaviček. Pod vedením dvou čertic si děti zasoutěžily i zatancovaly.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny