Okresní finále ve vybíjené

Dne 3. dubna se děvčata šestých tříd účastnila Okresního finále ve vybíjené. Turnaj se konal ve sportovní hale v Třebši za účasti 13 základních škol z královehradeckého okresu. Dívčí tým ve složení: Terka Fraňková, Dáda Kamenická, Káťa Slezáková, Káťa Bittnerová, Verča Kubiasová, Růženka Rochelová, Verča Tačíková, Simča Dalecká, Bára Šepsová a Verča Kutíková, vyhrál nejprve jednoznačně svoji skupinu. V napínavém finále porazily dívky nejprve soupeřky ze ZŠ Habrmanova a poté i ze ZŠ Chlumec nad Cidlinou a po právu se staly vítězkami celého okresního kola.

Přejeme mnoho úspěchů v Krajském finále, které se koná 5.června v Bělohradu.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny