Pasování na čtenáře

Ve čtvrtek 14. června se prvňáci vypravili na poslední letošní návštěvu do místní knihovny. Čekalo tam na ně překvapení. Kouzelná víla – paní knihovnice je seznámila s příběhem o rytíři Janovi. Když se jim podařilo splnit připravené úkoly, rytíř Jan se uvolil pasovat prvňáky na čtenáře. Na závěr jsme si prohlédli celou knihovnu a chvíli si i početli. Někteří se určitě do knihovny s rodiči vrátí a přihlásí se, aby si mohli chodit vypůjčovat knihy.
Tento projekt: UŽ JSEM ČTENÁŘ – KNÍŽKA PRO PRVŇÁČKA je ve spolupráci se Svazem knihovníků a informačních pracovníků ČR

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny