Pěvecký sbor ZŠ v Mateřské škole Markova

Na konci roku 2017 se nám podařilo navázat bližší spolupráci s naší Mateřskou školou Markova. V pátek 15. prosince přišlo čtrnáct předškoláků se svou paní učitelkou k nám do základní školy, aby navštívili Vánoční jarmark. Prošli si celou základní školu, prohlédli si výrobky všech našich žáků, někteří šťastně našli mezi všemi svého staršího sourozence a značně vyčerpaní se pak v prostorách sborovny vydatně občerstvili. Ochutnali férový čaj a na zpáteční cestu do školky dostali drobné dárečky.

Další týden ve čtvrtek 21. prosince pak část pěveckého sboru zavítala s krátkým vánočním programem zase do mateřské školy. Bylo fajn, že některé děti si nás ještě pamatovaly, tak brzy opadl strach a my všichni jsme se rázem vrátili do dětství. Společně jsme si zazpívali známé vánoční koledy a musíme uznat, že jsou předškoláci dobře připraveni do školy, protože na všechny naše otázky znali odpovědi. Po koncertu jsme si všichni společně pohráli na zemi s novými hračkami a vůbec se nám nechtělo zpátky do školy…

Doufáme, že v letošním roce takovýchto setkání bude více.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny