Plast je past

22. duben je den, kdy slavíme Den Země. Tomuto výjimečného svátku věnuje naše škola celý týden, ve kterém si připomínáme, jak bychom se měli k naší planetě chovat. Jednou z aktivit, které se naši žáci zúčastnili bylo promítání filmu A Plastic Ocean (Oceán plastů, viz trailer: https://www.youtube.com/watch?v=6zrn4-FfbXw ), jehož licenci nám zapůjčila organizace Greenpeace. Film odhaluje šokující pravdu o úrovni znečištění a množství plastu v našich oceánech. Na dokument navazovaly „plastové aktivity“. Výsledky této činnosti si můžete prohlédnout níže.

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny