Předvánoční přípravy – Jak se I. a II. oddělení ŠD připravuje na Vánoce

  • Úvod
  • Předvánoční přípravy – Jak se I. a II. oddělení ŠD připravuje na Vánoce

První adventní neděle se nezadržitelně blíží, a tak se děti pustily do zdobení vánočního stromku. Usušili jsme si v ŠD na jemné plátky nakrájené ovoce a s chutí jsme ho vázali na vánoční stromeček.

Velkou radost jsme měli ze sněhuláka, který je vystavený v chodbě školy. Museli jsme nafouknout gumové míčky, ty obalit několika vrstvami novin namočených ve škrobu a pak stačila už jen bílá barva a slepovat koule dohromady a zdobit. K adventnímu tvoření patří čertíci, Mikuláši a andílci z papíru, které jsme si nadšeně vybarvovali, stříhali a skládali. Ke stromečkům jsme si také rozsvítili vánoční svíčky a zpívali koledy. Ta naše nejoblíbenější koleda se jmenuje Mějme se rádi, kterou nacvičily děti ze sboru s paní učitelkou Šilhábelovou.

Už se těšíme na další tvoření a zdobení, ve kterém budeme pokračovat až do Vánoc.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny