Projekt 5. A

V měsíci říjnu a listopadu jsme si v celoročním projektu připomněli další svátky. Vznik ČSR – kdy jsme zhlédli dokument o tom, jak to vlastně bylo a z něj jsme vycházeli pro další tvorbu. Zkoušeli jsme vymyslet vlastní znaky a vlajky, počítali slovní úlohy na toto zajímavé téma, hodilo se nám i do anglického jazyka v tématu „Where are you from?“ V listopadu jsme skloubili školní anglický Halloween s českými Dušičkami a tentokrát jsme slovní úlohy vymýšleli ve skupinkách, v češtině jsme s předponami s- a z- doplňovali slova a soutěžili k tématu o zesnulých – z/sbledl strachy, svíce s/zkomírala…. při ručních dovednostech vyrostli na chodbě duchové a ve třídě kostlivci. A nezapomněli jsme ani na svatého Martina a vyrobili mu koně. Přijede na bílém?

Už se těšíme na vánoční 4. část.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny