Škola v přírodě 4. A a 5. A

Od 11. do 15. června odjela 4. A a 5. A na školu v přírodě do Krkonoš do Horní Úpy na chatu Blesk.

Odjeli jsme za slunečného počasí, které se ve středu hodně pokazilo, vydrželo poprchávat i ve čtvrtek a vysvitlo až v pátek.
To nám ale náladu na soutěže a výlety nevzalo. V pondělí jsme si vyšli po okolí, na Pomezní boudy a zahráli si první hry. V úterý jsme vyšlápli na Sněžku a ze Spáleného mlýna jsme vyjeli vláčkem na chalupu. Počasí ještě vydrželo, měli jsme štěstí, protože ve středu jsme se probudili do deštivého dne. Přesto jsme ji prozávodili a prosoutěžili, i když v holínkách. Ve čtvrtek odpoledne jsme holínky sundali a při soutěžení už nás netížily. Den jsme zakončili diskotékou s programem a večerní stezkou odvahy. V pátek dopoledne jsme ještě bojovali o ostrovy a vyhodnotili družstva, jednotlivce, úklid. Paní vedoucí ocenila Matyáše Pecha jako nejlepšího jedlíka, chodil si stále přidávat!
Týden uběhl jako voda a domů se nám vůbec nechtělo. Všichni jsme přijeli zdraví a s pocitem, že jsme si to zase užili. Jídlo dobré, ubytování také.
Paní učitelky, děkujeme!

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny