Školní výlet 1. A a 2. A

  • Úvod
  • Školní výlet 1. A a 2. A

Piráti dobyli zámek Sloupno a my jsme měli to štěstí, že jsme mohli vkročit na jejich výsostné území. Hned jsme si jako správní piráti vyrobili pirátské čepice. Potom jsme procvičili vázání uzlů, udržování rovnováhy na provaze a dokonce jsme pirátům pomohli vydrhnout podlahu. Za to nám piráti ukázali své doupě s naloupenými poklady a za odměnu si každý odnesl jeden penízek. Trochu jsme se báli ve vězení s kostlivci a po vyzkoušení pranýře jsme raději podepsali a otiskem prstů potvrdili smlouvu o poslušnosti. Pirátské dobrodružství se vydařilo.

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny