Slavnostní otevření nové Mateřské školy v Kuklenách

  • Úvod
  • Slavnostní otevření nové Mateřské školy v Kuklenách

Nová Mateřská škola byla postavena v Kuklenách v Markově ulici. Slavnostní otevření se uskutečnilo 3.října za přítomnosti primátora města Hradce Králové a dalších významných představitelů města. Český chlapecký sbor s nejmladším oddělením Zpěváček vystoupil v krátkém programu a následovaly proslovy pana primátora a pana ředitele firmy Warex s přáním úspěšného provozu pro novou školku. Přítomní hosté si následně mohli celý objekt prohlédnout.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny