Stardance 2. ročník

  • Úvod
  • Stardance 2. ročník

Dne 2.2.2012 se v naší kuklenské základní škole konal již druhý ročník taneční soutěže Stardance Kukleny. Tentokrát jsme pozvali i účastníky ze Základní školy Milady Horákové, a konkurence tak byla opravdu veliká. Porota složená z členů obou zúčastněných škol si zaslouží obdiv za to, že dokázala vybrat vítěze. V první kategorii se jím stal Erik Dzurko alias Michael Jackson na 1.místě, mažoretka Tereza Synková na 2.místě a duo Míša Kopecká a Míša Uhlířová na 3.místě. Ve druhé kategorii se o 1.místo podělily dvě dvojice, a to Míša Špeldová a Bára Šepsová s výrazovým tancem a Anuka Gaanbatarová a Tereza Šimůnková s taneční gymnastikou. 2.místo obsadila Sára Severová, Aneta Hrobařová, Lukáš Petzný, Nikol Kovářová a Petra Zídková (streetdance) a na 3.místě skončila Bára Hladíková (irské tance). Soutěžní čísla našich žáků byla doplněna předtančením baletky Anety Hrobařové, žákyně naší školy, a taneční skupiny Tornádo, která se specializuje na akrobatický rokenrol. Divácká účast byla hojná, a tak můžeme jen doufat, že i v příštím roce nám diváci zachovají přízeň. Mgr. Barbora Danešová.

Reportáž z INTERNETOVÉ HRADECKÉ TELEVIZE
Pro zobrazení reportáže klikni na odkaz.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny