Turnaj ve vybíjené

Statutární město Hradec Králové za pomoci Královéhradecké asociace Sport pro všechny a Regionální centrum SPV Hradec Králové uspořádali dne 21.3 2012 ve Sportovní hale Třebeš úvodní první ročník Jarního turnaje ve vybíjené 2012, kterého se zúčastnilo 18 škol. Naši školu reprezentovali žáci Bednář Jan, Hájková Kristýna, Janstová Markéta, Kotyzová Markéta, Loskot Aleš, Svoboda Jakub, Šupolová Martina a Tran Duc Thien ze 4.A a Blažková Tereza, Fojtlová Michaela, Jaška Matěj a Seifert Filip ze III.B. Naši borci vybojovali stříbrnou medaili. Blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci.

REPORTÁŽ: Jarní turnaj ve vybíjené

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny