Turnaj ve vybíjené

Dne 7. 3. se naši šesťáci – chlapci – zúčastnili každoročního turnaje ve vybíjené, který je vždy velmi kvalitně obsazen. Letos se turnaje účastnilo 17 základních škol a ve 4 skupinách se odehrávaly velmi tuhé boje. Jen ti nejlepší z nejlepších – vítězné družstvo z každé skupiny – měli možnost se společně utkat ve finále, kde už opravdu bylo na co se dívat. Naši bojovníci vydřeli vítězství ve skupině a ani ve finále se neztratili. Bylo to sice místy opravdu náročné, ale zlatá medaile na krku po závěrečném boji o první místo se ZŠ Chlumec nad Cidlinou nám to všechno vynahradila. A nádherný vítězný pocit jsme si všichni náležitě vychutnali.

Kluci – ještě jednou děkuju za skvělý výkon, moc blahopřeji, hráli jste fantasticky!!!

Šárka Hápová

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny