V knihovně s Sherlockem Holmesem

Stát se aspoň na chvíli detektivem zatoužili žáci III.B na návštěvě naší místní knihovny, kam se již tradičně moc těší. Tentokrát si pro nás paní knihovnice připravila program zaměřený na dětskou četbu napínavých příběhů či detektivek. Žáci si připomněli vůbec nejslavnějšího detektiva Sherlocka Holmese a dokonce si vyzkoušeli pátrání za použití jeho dedukčních metod. Pozornost, důvtip , logické uvažování bylo nezbytné pro vyřešení zadaných úkolů. Po těchto zkouškách děti s nadšením prohlížely knížky , které se čtou se zadržovaným dechem, anebo přímo zapojí čtenáře do řešení detektivní zápletky. Luštění záhad, hádanek , hlavolamů, pozorování optických klamů a iluzí je tak zaujalo, že vrátit se do školy na výuku bylo jako za trest. Aspoň si knížky zapůjčily a moc se těšily domů, že místo počítače a televize zalehnou ke knížce.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny