Vánoční jarmark s férovou kavárnou

V pátek 15. 12. 2017, hned po příchodu dětí do školy, nastal všude rušný zmatek. To si chystali prodejci své stánky se zbožím. Někde pomáhali rodiče nebo na národní škole učitelé. Na půl devátou už bylo vše připravené pro zahájení 2. ročníku Vánočního jarmarku. Škola se v tu dobu otevřela všem zájemcům, kteří si přišli prohlédnout a nakoupit výrobky našich dětí. Každý si zde našel to své. Vyvěšené reklamy po chodbách lákaly zákazníky k nákupu. Poprvé se na celou akci přišli podívat i předškoláci z naší MŠ Markova. Těm se u nás moc líbilo a i oni se nevraceli do své školky s prázdnou. V 11 hodin, po ukončení jarmarku, se všichni přemístili do výtvarných dílen. Každý si mohl vybrat, kterou z deseti možných letos navštíví. Někteří rodiče i prarodiče nám zůstali věrni a tvořili s námi i v dílnách.

Děkujeme všem, kteří se doma se svými dětmi podíleli na přípravě jarmarku a těšíme se na další setkání.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny