Velikonoční turnaj žáků 1.-5. ročníku ve florbale

V úterý 3. dubna se na naší škole uskutečnil florbalový turnaj pro žáky 1.-5. ročníku. Děti byly rozděleny na 2 kategorie:mladší (1.-3. ročník) a starší (4.-5. ročník). Turnaje se zúčastnili žáci ze ZŠ Gočárova, Úprkova a Mandysova. Vítězem mladší kategorie se stali žáci Základní školy Mandysova a starší kategorie základní škola Úprkova. Obě druhá místa získala základní škola Gočárova. Třetí místo vybojovali starší žáci naší školy a ZŠ Úprkova. Děkujeme sponzorům bez nichž by se toto sportovní dopoledne nemohlo uskutečnit.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny