Velký úspěch kuklenských atletů

aneb splnění jednoho tělocvikářského snu

Po velkém úspěchu našich žáků v okresním finále, kdy dívky obsadily 2. místo a chlapci zvítězili, jsme společně v pátek 18. 10. vyrazili do Trutnova na krajské finále a vstříc našemu snu. Postup na republikové kolo. Do poslední chvíle nebylo jasné, jak to dopadne, konkurence byla velká a průběžné výsledky se nikde nevyvěšovaly. Takže ten pocit, když vyhlašují od 10. místa a naši školu stále nejmenují, si jistě každý dokáže představit. U třetího místa už kluci začínali pokřikovat, u druhého už řvali… bylo totiž jasné, že na nás ,,zbylo“ to poslední:  A TO 1. MÍSTO V KRAJSKÉM FINÁLE A PRÁVO ÚČASTNIT SE TOHO REPUBLIKOVÉHO …

Co se dělo pak, si určitě všichni dokáží představit… já brečela a kluci řvali, všem se nám totiž splnil společný sen…..

Takže květen nebo červen a Opava!!!

KLUCI MOC VÁM BLAHOPŘEJI A DĚKUJI!!!

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny