Volejbal v Kuklenách

Velkou událostí pro mladé sportovce byl Vánoční turnaj v barevném volejbale, který se uskutečnil 11. prosince ve sportovní hale základní školy. Turnaje se zúčastnily děti prvního i druhého stupně, členové kroužků volejbalu, hráči TJ Slavia Hradec Králové a další, kteří projevili zájem a chtěli se v odbíjení zdokonalit. Kdo přišel, nelitoval. Celé dopoledne se hrálo v příjemné předvánoční atmosféře a bylo o co hrát. Ceny věnoval volejbalový oddíl TJ Slavia Hradec Králové. Hrálo se především o medaile, ale zároveň zbyla na každého hráče dobrota z čokolády a volejbalový časopis. Největší počet hráčů vyslala třída 3. A a 7. A a pochvalu lze připsat i rozhodčím z řad dětí, bez kterých by se turnaj nemohl uskutečnit.

Děti z národní školy míč chytaly a jednoduše obíjely, starší (5. – 7. třída) již předváděli volejbal dle pravidel, pouze na zmenšeném hřišti. Všichni hráli s nasazením a bylo se na co dívat. Největší drama se odehrávalo při utkání „ Götzová“ – „Podroužek“. Utkání pak skončilo spravedlivou remízou 1:1. V celkovém pořadí pak obsadila 1. místo po sečtení všech bodů děvčata.

Výsledky:

Žlutý a oranžový volejbal

1. místo: Tomáš Werbnyj, Lukáš Rada, Tomáš Czarnik a Martin Perný.
2. místo: Kristýna Kohoutová, Nela Jenáčková a Matěj Kněžour.
3. místo: Eliška Perná, Kristýna Baladová a Lucie Hrubešová.
4. místo: Anička Kuchařová, Denisa Flégrová a Tomáš Jenáček.
5. místo: Tereza Čiháková, Kristýna Kodymová a Vítek Plíva.

Modrý volejbal

1. místo: Nicol Götzová, Thuong a Nela Hrudková.
2. místo: David Podroužek, Kryštof Smugala, Norbert Kodym a Adam Kněžour.
3.místo: Bára Hradilová, Nikola Kůželová a Eliška Nechanická.
4. místo: Dominik Svoboda, Dominik Novák a Veronika Kloučková.
5. místo: Anička Říhová, Simona Hrubešová a Michaela Martinů.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny