Volejbalová liga škol

• Volejbalová liga škol

A už máme za sebou první kolo Ligy barevného volejbalu. Neporazila nás ani blížící se chřipková epidemie, a tak jsme nastoupili /vyjma několika marodů/ v plné sestavě. Turnaje se zúčastnili všichni členové volejbalových kroužků, posíleni Davidem Podroužkem a Nelou Hrudkovou. Pravidelná příprava mladých sportovců se tentokrát zúročila výbornými výsledky, o čemž svědčí dvě první místa /červený a modrý volejbal/ a několik dalších medailových umístění. Modří/David, Nela a Nikola a Kryštof/odolávali po celou dobu tvrdým smečím soupeře a trpělivost je dovedla až k celkovému vítězství. V kategorii červených zvítězili Thuong a Adam suverénně velkým bodovým rozdílem. A mile překvapili i ostatní, např. Lucka s Aničkou, Matěj s Martinem a Vítkem. Stupně vítězů si nenechali vzít ani Kristýnky s Denisou. Turnaj se neobešel bez rozhodčích, kterými byli žáci 2. stupně a „pískali“ dle pravidel.

Volejbalu se v Kuklenách daří. Děti mají ve sportovní hale výborné podmínky. Do kroužků se mohou zapojit i nyní noví zájemci. Stačí přijít ve čtvrtek na trénink do haly a domluvit se s vedoucími kroužku. Liga se konala za podpory TJ Slavia Hradec Králové, Magistrátu města HK a vedení školy.

Výsledky:

Žlutý: