Volejbalová liga škol

A už máme za sebou první kolo Ligy barevného volejbalu. Neporazila nás ani blížící se chřipková epidemie, a tak jsme nastoupili /vyjma několika marodů/ v plné sestavě. Turnaje se zúčastnili všichni členové volejbalových kroužků, posíleni Davidem Podroužkem a Nelou Hrudkovou. Pravidelná příprava mladých sportovců se tentokrát zúročila výbornými výsledky, o čemž svědčí dvě první místa /červený a modrý volejbal/ a několik dalších medailových umístění. Modří/David, Nela a Nikola a Kryštof/odolávali po celou dobu tvrdým smečím soupeře a trpělivost je dovedla až k celkovému vítězství. V kategorii červených zvítězili Thuong a Adam suverénně velkým bodovým rozdílem. A mile překvapili i ostatní, např. Lucka s Aničkou, Matěj s Martinem a Vítkem. Stupně vítězů si nenechali vzít ani Kristýnky s Denisou. Turnaj se neobešel bez rozhodčích, kterými byli žáci 2. stupně a „pískali“ dle pravidel.

Volejbalu se v Kuklenách daří. Děti mají ve sportovní hale výborné podmínky. Do kroužků se mohou zapojit i nyní noví zájemci. Stačí přijít ve čtvrtek na trénink do haly a domluvit se s vedoucími kroužku. Liga se konala za podpory TJ Slavia Hradec Králové, Magistrátu města HK a vedení školy.

Výsledky:

Žlutý: 

1. ZŠ Pouchov

2. ZŠ Kukleny B – Plíva, Kněžour, Perný

3. ZŠ Kukleny A – Flégrová, Kodymová, Baladová

Oranžový:

1. ZŠ Bezručova A

2. ZŠ Plotiště

3. ZŠ Bezručova B

Červený:

1. ZŠ Kukleny A – Kněžour A., Thuong

2. ZŠ Plotiště

3. ZŠ Kukleny B – Říhová, Hamouzová

Modrý:

1. ZŠ Kukleny – Podroužek, Götzová, Hrudková N., Smugala

2. ZŠ Bezručova

3. ZŠ Plotiště

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny