Praskačský zpěváček

• Praskačský zpěváček

29. dubna proběhl v ZŠ Praskačka již osmý ročník pěvecké soutěže Praskačský zpěváček. Každoročně vybíráme mezi dětmi šikovné interprety, kteří nás na soutěži reprezentují. Letos byly vybrány Nikola Pitthardová ze 2.B, Karin Břehovská ze 4.B a Tereza Vejdělková z 5.B. Mezi velkou konkurencí se žákyně rozhodně neztratily, jejich výkony patřily k ozdobě soutěže. Byl to příjemný hudební výlet, odkud si dívky přivezly cenné zkušenosti, dárky od sponzorů, pamětní list a možná našly i nové kamarády z jiných škol. Poděkování patří celému kolektivu školy v Praskačce, který pro děti vytvořil hezké zázemí, příjemnou atmosféru i pohoštění. A kdyby přece jen zbyla chvilka volná, mohly se děti proběhnout po zahradě, kde jim k poslechu i tanci hrála živá hudba.