2. kolo Ligy škol v barevném volejbale – ZŠ Bezručova – 27. března

  • Úvod
  • 2. kolo Ligy škol v barevném volejbale – ZŠ Bezručova – 27. března

Celé páteční dopoledne bojovali mladí hráči z Kuklen v přehazované a volejbale v Bezručově ZŠ a konečné výsledky byly pro naši školu úspěšné. Získali jsme 3 druhá a 1 první místo. O první a druhé místo v turnaji v přehazované se utkali chlapci a dívky z Kuklen. Hrálo se dvoukolově, jeden zápas vyhrála děvčata, druhý chlapci, ale celkový bodový součet přál chlapcům z 3.A a 3.B – Ondrovi, Adrianovi a Tomášovi. Pěkný výkon předvedla i děvčata ze 4.A. Získala v oranžové barvě krásné 2. místo, když vyhrála všechna utkání, kromě zápasu s kuklenskými chlapci – Víťou, Lukášem a Kryštofem. Již podruhé jsme příliš neuspěli v červené barvě, i když se bojovalo jak o život. Zato „páťáci“ s Vojtou Podroužkem obsadili krásné 2. místo. Příští závěrečný turnaj se bude konat v květnu na hradecké Slavii.

Výsledky:

Žlutý volejbal

1. místo: Adrian Hájek, Tomáš Kůžel a Ondra Šolar

2. místo: Nikola Götzová, Nela Hrudková, Aneta Kubiasová

4. místo: Bára Křížová, Tereza Krtková a Daniela Hrudková

Oranžový volejbal

2. místo : Nikola Kůželová, Veronika Vohralíková a Tereza Tomášková

Modrý volejbal

2. místo : Adéla Hrudková, Lenka Peikerová, Tereza Šolarová a Vojta Podroužek.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny