Barevný volejbal v Kuklenách, 17.2.2015

Zahajovací kolo Ligy škol v barevném volejbale vyznělo pro naši školu úspěšně. Děti, většinou členové sportovních kroužků ZŠ, obsadily všechny 4 kategorie . Družstva bojovala celé dopoledne se třemi základními školami – Bezručovou, Plotištěmi a Pouchovem. Žlutí obsadili 2. a 3. místo v přehazované. Včervené barvě, kde se odbíjí pouze prsty, jsme příliš neuspěli, nejlepšími byli Tomáš Zeman a Tomáš Skořepa na 6. místě z dvanácti. V oranžové barvě jsme získali 1. místo zásluhou Davida Podroužka a Ondry Holíka, 3. místo vybojovala děvčata ze 4.A. Velkým úspěchem je 1. místo v kategorii nejstarších modrých, kde zabojovala děvčata z 5.A a Vojta Podroužek ze 7.B. Celým turnajem prošlo jejich družstvo bez porážky a nechalo za sebou i školy, které byly loni před námi. Nejmladší hráčkou turnaje byla Daniela Hrudková z 1.B. Jako škola jsme tentokrát zvítězili.

Medailová umístění naší školy :

Žlutý volejbal :

2. místo – Aneta Kubiasová a Nikol Götzová

3. místo – Ondra Šolar, Lukáš Tvrdík a Adam Kněžour

Oranžový volejbal :

1. místo : David Podroužek a Ondra Holík

3. místo : Nikola Kůželová, Tereza Tomášková , Veronika Vohralíková

Modrý volejbal :

1. místo : Vojtěch Podroužek, Tereza Šolarová, Lenka Peikerová, Adéla Hrudková.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny