Den Země 2

Třída 8. A si naplánovala Den Země na čtvrtek a udělala dobře, protože počasí bylo nádherné. Sešli jsme se na hlavním nádraží a jeli na konečnou stanici linky č. 15 na Letiště. Tam na nás už čekal zaměstnanec kompostárny, aby nás provedl po areálu patřícím Hradeckým službám. Dozvěděli jsme se pracovní postup výroby kompostu a změřili pomocí dlouhého speciálního digitálního teploměru jeho teplotu, která se vyšplhala až na 52 °C. Příjemnou procházkou podle Labe po nové cyklostezce jsme došli až do Předměřic nad Labem. Tam jsme rychle doplnili naši energii ve vyhlášené cukrárně a obrátili směr domů.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny