Exkurze Škoda Auto Mladá Boleslav

Ve čtvrtek 26. 2. 2015 se 53 žáků naší školy, převážně 8. tříd, vypravilo jak autobusem tak i dodávkou na exkurzi v rámci Volby povolání do závodu Škoda Auto Mladá Boleslav. Na recepci nás čekalo milé přivítání, dorazili jsme přesně na dohodnutý čas. Ujali se nás 3 výborní zaměstnanci, kteří si uměli během chvíle získat autoritu našich puberťáků. Po celou dobu byli jak dětem, tak dospělým k dispozici a trpělivě zodpovídali naše dotazy. Pomocí zpětné vazby pak hned kontrolovali nabyté vědomosti našich svěřenců. My dospělí jsme si zase s trochou nostalgie v muzeu zavzpomínali na náš první vozový park. Nejdříve jsme absolvovali prohlídku Muzea Škoda Auto, seznámili se se zakladateli celého podniku, prohlédli si jednotlivé modely, některé i vyzkoušeli.V závodu jsme se podívali do haly, kde se kompletují motory a převodovky. Ve druhé hale jsme sledovali, jak se z plechu na linkách stříhají jednotlivé díly karoserie. Nejhezčí zážitek si odnášíme z poslední haly, odkud odjížděly celé nové vozy značky Octavia, každé se svým rodným listem.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny