Hradec Králové a jeho pamětihodnosti

  • Úvod
  • Hradec Králové a jeho pamětihodnosti

Výpravu proti proudu času do historického centra Hradce Králové uskutečnili žáci ve volitelném předmětu společenskovědní seminář. Vlastní expedici předcházelo studium materiálů o významných budovách a zákoutích a prezentace zjištěných faktů před spolužáky v předchozích hodinách. Nejvíc jsme se těšili, že se do míst, kde se psaly dějiny, podíváme osobně. Po cestě jsme fotografovali a zjišťovali další informace. Nejvíce nás zajímalo, kdy už budou moci návštěvníci vystoupat na opravenou Bílou věž a co bude s galerií moderního umění. Věříme, že výstup na „nejkrásnější rozhlednu“ v okolí zvládneme ještě letos v některém z posledních seminářů, protože oprava se už opravdu chýlí ke konci. Počasí nám přálo a záměr se zdařil.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny