Krajská liga škol – barevný volejbal

Volejbalisté zakončili letošní školní rok 28.května krajským turnajem ligy škol na hradecké Slavii. Celé dopoledne se hrálo za ideálního počasí ve venkovním sportovním areálu. Finálová utkání končila až hhpřed jednou hodinou a podařilo se nám stihnout i trolejbus, který nás dovezl v poslední chvíli na oběd. Závěrečného turnaje se zúčastnilo celkem 30 dětí. Všichni obdrželi diplomy za umístění a krásné pamětní medaile. V celokrajské konkurenci škol zvítězili žlutí v klasické sestavě žáků třetích tříd –Adrian Hájek, Tomáš Kůžel a Ondřej Šolar. Jejich vítězství v konkurenci 18 -ti krajských družstev je úspěchem. Pochvalu zaslouží i celkové 5. místo Daniely Hrudkové, Terezy Krtkové a Báry Křížové. Kategorie oranžových byla tentokrát rozdělena na dvě skupiny . V kategorii 1. – 3. obsadily celkově 3. místo Nela Hrudková, Nikol Götzová a Aneta Kubiasová. V kategorii 4. -5. se vešly na stupně vítězů / také 3. místo/ Veronika Vohralíková, Lucie Peikerová, Nikola Kůželová a Žaneta Herbstová. V červeném volejbale zabojovaly nejlépe Agáta Hájková a Lucie Skořepová, které obsadily 2. místo v B skupině. V nejnáročnější kategorii modrých reprezentovala na Slavii školu děvčata z 5.A ve složení Lenka Peikerová, Adéla Hrudková, Alice Špačková a Tereza Šolarová. Hrála pěkně, ale na stupně vítězů to tentokrát nestačilo, musela se spokojit se 4. místem.

Celkově jsme získali během roku nejvíce bodů a obsadili 1. místo mezi hradeckými školami.

První místa v závěrečném turnaji podle barev :

Žlutý                                 ZŠ Kukleny

Oranžový                           1.- 3. ZŠ Stěžery

Oranžový                           4.- 5. ZŠ Chlumec nad Cidlinou

Červený                              ZŠ Plotiště

Modrý                                 ZŠ Pouchov

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny