Lyžařský výcvik 2015 – Vítkovice v Krkonoších

Rok nám utekl jako voda, nastal leden a s ním náš každoroční týdenní pobyt na horách. Poslední týden v lednu jsme opět plni nadšení vyrazili na naši chaloupku ,,Bohemia‘‘ ve Vítkovicích v Krkonoších. Letos nám počasí přálo více než vloni, sněhu bylo dosti, a tak jsme mohli opravdu řádně trénovat na sjezdovkách, běžkách i snowboardech, neboť se padalo opravdu do měkkého.
Přes den jsme tedy pilně trénovali, odpoledne i navečer jsme relaxovali a snažili se přežít, neboť kartáčkový vrah byl chvílemi opravdu záludný. Ani večerní hry nebyly špatné. Vyzkoušeli jsme si, jak se jedí malinké bonbonky čínskými hůlkami (vyžaduje to opravdu velkou zručnost), a poznat po hlase ,,hafajícího‘‘ kamaráda taky nebyl úplně jednoduchý úkol.
Bratr Petr nám nedal pokoj, a tak jsme byli ,,násilím‘‘ nuceni udržovat po celý týden v našich pokojích alespoň náznak čistoty a pořádku. Uf – pro některé jedince to bylo dost vyčerpávající. A ta přepadovka? – To tedy bylo nefér! Pan majitel nás po celou dobu pobytu zásoboval výborným jídlem, myslíme si, že nejeden z nás musel posunout dírku na pásku.
Celkově se nám týden krásně vyvedl, moc rychle nám utekl a už se mooooooc těšíme zase na za rok!!!

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny