Mikulášský volejbalový turnaj

Mikulášský volejbalový turnaj chlapců a děvčat se konal v neděli 7. prosince 2014 v hale hradecké Slavie. O zájmu dětí svědčila i poměrně hojná účast žáků naší školy, kteří se mezi východočeskými družstvy neztratili. Za Slavii startovali David Podroužek, 3.tř., Lucie a Lenka Peikerovi, 4. a 5. tř. Všichni jmenovaní si vedli velice úspěšně, jejich družstva dosáhla na 1., 2. a 3. místo ve svých kategoriích. Za ZŠ Kukleny se turnaje zúčastnili tito žáci národní školy : Lukáš Tvrdík, Ondřej Šolar, Tereza Tomášková – Vít Koudela, Tomáš Zeman, Kryštof Smugala – Nikola Zyklová , Anička Mílová, Karolina Kadeřávková – Tereza Šolarová, Adéla a Nela Hrudkovi a Lucie Skořepová. Že se trpělivost vyplácí, o tom se přesvědčili Vítek, Tomáš a Kryštof, kteří vyhráli celou kategorii oranžového volejbalu a mohli tak slavit 1. místo při účasti dvaceti družstev. Další mezi oranžovými pak obsadili 5. a 8. místo. „Bojovnice“ Adéla, Nela, Lucka a Tereza sice na výkon nejlepších družstev ve vyšší kategorii nedosáhly, ale s četnými remízami děvčata nakonec obsadila 8. místo. Všechny děti získaly sladké ceny a každé družstvo diplom. Sportovci ale nelení, už se připravují na Vánoční turnaj barevného volejbalu, který se koná v úterý 16.12. od rána v hale ZŠ a mohou se rovněž přihlásit na Vánoční turnaj 29.12., který pořádá Slavie.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny