Pěvecký sbor a Adventní zpívání

Pěvecký sbor na naší škole existuje od roku 1992. Během svého působení se v něm vystřídalo již mnoho zpěváků. Často jeho řadami prošli všichni školou povinní členové celé rodiny. Začínali jsme v atriu na národní škole a pak podle stále se zvyšujícího počtu posluchačů se naše vánoční a jarní koncerty přesunuly do velké haly. Pravidelně se naši zpěváci účastní soutěží Praskačský zpěváček a Roland pop show, kde obsazují ty nejvyšší pozice. Asi největšího úspěchu jsme dosáhli na celorepublikové soutěži Slavíci ve školní lavici, kam dvě zpěvačky kuklenské školy vybrali posluchači moravských rádií mezi 8 nej ve své kategorii v celé republice. Je to už pár let, co ke dvěma hlavním koncertům přibyly ještě ty adventní. První koncerty jsme mrzli venku, ale pak jsme se opět přesunuli zpět do komorního prostředí atria na národní škole. Máme radost, že rok od roku se počet našich posluchačů rozrůstá. A tak se snažíme Vás nezklamat a připravujeme pro Vás stále nový vánoční repertoár. Pro ten letošní Advent jsme požádali o spolupráci skupinu Manuál, která už pro nás dříve nahrála podklad pro píseň Půlnoční od V. Neckáře a letos dokonce pro naše děti složila dvě vánoční koledy. Tímto Vás všechny srdečně zveme na 3. a hlavně ten poslední 4. adventní koncert, kde zazní úplně nový vánoční program.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny