Praskačský zpěváček

Již po čtrnácté se letos konala soutěž v sólovém zpěvu žáků mateřských škola a prvního stupně ZŠ ve spřátelené škole v Praskačce. Jezdíme tam s dětmi rádi, atmosférou se tomuto klání žádná podobná soutěž nevyrovná. Letos se zúčastnilo přes devadesát účinkujících ze čtrnácti škol z Hradce Králové a okolí. Kuklenské barvy hájilo těchto sedm soutěžících, kteří postoupili ze třídních kol při hodinách hudební výchovy:

Thuong Tran Thi Nguyen ze 2.A, Tereza Jurásková a Natálie Martincová ze 3.A, Veronika Vohralíková a Norbert Kodym ze 4.A a Adéla Šafrová a Jiří Podroužek z 5.A.

Každý měl připravené dvě písně (jednu lidovou a druhou moderní). Všechny děti chválíme za vzornou reprezentaci školy. Dařilo se všem sedmi, ale někteří měli svůj „superden“ a těm můžeme gratulovat k vynikajícímu umístění: Jirka Podroužek vybojoval 2. místo mezi žáky pátých tříd a porotu zaujal kromě zpěvu i skvělou hrou na flétnu. Největším překvapením byla Terezka Jurásková, která si ze soutěže odvezla 3. místo v kategorii třetích tříd. Děti si tento hudební výlet plný dobrot, dárečků a nových kamarádů určitě užily.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny