Přehlídka středních škol

Žákům 9. ročníků a jejich rodičům má při volbě budoucí školy pomoci také prezentační výstava velkého množství středních škol, která probíhala 14. a 15. listopadu v kongresovém centru Aldis. Se svými třídními učitelkami a výchovnou poradkyní se zúčastnili i naši deváťáci. Počáteční ostych vystřídaly dialogy s vyučujícími i studenty na jednotlivých stanovištích. Žáky zaujal trenažér na těžbu dřeva, roboti ve tvaru člověka či zvířete, model kojence k nerozeznání od živého děcka nebo výrobky zručných cukrářů. Každý si mohl odnést také tištěné informace, aby se o dané škole dozvěděl co nejvíce.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny