Projekt Dušičky ve druhých třídách

Ve 2.A a 2.B proběhl před podzimními prázdninami 1.projekt pod vedením paní učitelky Štěpové a Kuliačkové na téma Halloween/Dušičky. Celý týden ve výuce potkávala děti strašidla a vše, co patří k podzimním svátkům. V matematice ve slovních úlohách, příkladech a rébusech, zapletla se nám do prvouky ve strašidelném lese, při českém jazyce do slohu, gramatiky i čtení. Pobesedovali jsme na pohádkové téma i v knihovně. Při výtvarné výuce a pracovních činnostech vznikaly dýně, pavouci a svícínky. Vyvrcholením byla hodina angličtiny, kdy si děti přinesly dokonce masky. Díky patří rodičům, kteří pomohli dětem s maskami a propůjčili či věnovali dýně na výzdobu tříd. Ve 2.A dokonce maminky napekly strašidelné cukrovíčko. Všechno jsme si moc užili.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny