Projekt Můj hudební nástroj

Ne každý má zlato v hrdle, ne všichni zvládnou záludnou hudební teorii, ne každého baví poslechové dovednosti nebo povídání o skladatelích, ne každý je pohybově nadán k tanci, ale skoro každý si s chutí zahraje na nějaký jednoduchý bicí hudební nástroj. Na následujících fotografiích si můžete prohlédnout pestrou paletu nápadů, které žáci realizovali se svými rodiči. Při tom použili často materiál, který už k ničemu dalšímu nesloužil a našel tak nové uplatnění. Nástroje vznikaly postupně zhruba dva měsíce, děti vyprávěly o jejich výrobě spolužákům při prezentacích a průběžně jsme na ně v hodinách doprovázeli písně ze zpěvníku.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny