Projekt – Vánoční nadělení

Stejně jako 1. podzimní dušičkový projekt, tak i 2. projekt – vánoční – tříd 2.A a 2.B byl celý týden zaměřený na svátky. Tentokrát zasáhl do úplně všech předmětů – počínaje zpěvem a nácvikem koled při hudební výchově, výzdobou tříd a výtvory při výtvarné výchově a pracovních činnostech – spojených s výrobou i na prodejní školní trhy, přes prvouku (rodina a tradice, domov), češtinu (sloh, přání, návštěva knihovny, koledy, pranostiky), angličtinu (Merry Christmas), matematiku (slovní úlohy). Konče tělesnou výchovou, při které jsme připravovali vrchol našeho projektového snažení – vánoční vystoupení pro rodiče. Tady se nejvíc ukázalo, jak si umíme pomáhat. Doufáme, že se líbilo!
Pro děti pak byla odměnou a vyvrcholením páteční třídní besídka, kde jsme hodnotili, zpívali koledy, hráli hry, ochutnávali cukrovíčko a uvařili vánoční čaj, dokonce nám přinesl za naše snažení dárečky i třídní Ježíšek. Děkujeme opět rodičům za velkou pomoc při přípravě kostýmů i upečené cukroví. Už teď se těšíme na jarní projekt!

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny