Talisman pro štěstí

Deváťáci jsou ve škole sice nejstarší, ale i na ně někdy padnou obavy z budoucí volby střední školy nebo z jiných nástrah školních i mimoškolních. Napadlo nás, že si vyrobí „magickou figurku, která umí tyhle obavy rozptýlit“. Ve výtvarné výchově v rámci práce s textilem vznikala strašidýlka a různé jiné potvůrky pro štěstí. Mnozí drželi jehlu a nit doslova poprvé v ruce. Není totiž zvykem spravit si roztržené oblečení nebo přišít knoflík, když je v dohledu maminka. I přes tyto malé zkušenosti se výrobky podařily a užilo se i spousta legrace. Tak ať deváťákům přinesou štěstí!

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny