Veřejné čtení v Kniháriu

Čtvrteční odpoledne 19. března 2015 patřilo na naší škole dětem od 6 do 8 let, slůňatům, předčítání, zajímavé diskuzi i zábavě. A jak to vše souvisí?
V Kniháriu, nové čítárně naší školy, jsme se sešli nad knížkou Jak bylo malé růžové slůně jednou velmi smutné a jak všechno dobře dopadlo. Děti se zaposlouchaly do příběhu o přátelství dvou slůňat Bena a Freda. Společně s těmito dvěma kamarády jsme přemýšleli, jaké to je, když se nejlepší přítel musí odstěhovat, a jak si s tím můžeme poradit. Nejen v příběhu, ale i u nás v Kniháriu mělo vše dobrý konec a děti i dospěláci si oddechli, že je u slůňat zase veselo.
Akce je součástí projektu, který je spolufinancován Královéhradeckým krajem a SRPŠ při ZŠ a MŠ Hradec Králové – Kukleny.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny