Začíná volejbalový kroužek

Volejbalový kroužek zahájil svou činnost. Někteří byli již poslední srpnový týden na hradecké Slavii, kde se zúčastnili žákovského soustředění. Z nejmenších dětí se zde setkali minižáci Slavie, ZŠ Kukleny a ZŠ Bezručova. Ozdobou bylo pět dívek, které bez problémů zapadly do kolektivu. Děti kromě volejbalového nácviku získávaly hlavně tělesnou kondici, navštívily hradecké Aqua centrum a odpoledne plné slunce strávily na hradecké Biřice. 11. září byl volejbalový kroužek zahájen v kuklenské hale. Na prvním tréninku se zde sešli chlapci a děvčata 2 – 5. tříd, kteří se už těší na školní rok plný soutěží a dalších akcí. Vloni se děti zúčastňovaly různých turnajů na hradeckých školách i v TJ a odnesly si řadu diplomů a především sladkých cen. Za vítězství ligy škol v minivolejbalu získali všichni účastníci barevné tričko s volejbalovým logem a pohár.Zveme všechny nové zájemce na čtvrteční kroužek do haly, koná se od 14,00 do 15,30 hodin. Kterým rodičům se zdá, že je na volejbal příliš brzo, zaručujeme, že děti trénují pod vedením zkušených pedagogů a ti nejmenší se učí nejprve házet a chytat míč, všeobecně se u nich rozvíjí pohybové vlastnosti a později děti hrají přehazovanou. Vše přes nižší síť a s odlehčeným míčem.První turnaj minivolejbalu se konal na hradecké Slavii v sobotu 3.9. Počasí se umoudřilo, a tak ti, kteří přišli, nelitovali. Všichni získali ocenění – diplom, krásné minivolejbalové medaile a bonboniéru. Příjemnou atmosféru doladila i hudební skupina Dělová koule, stánek s občerstvením a zázemí s hradem pro malé děti.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny