Zápis se blíží!

Milí předškoláci, pojďte k nám do kuklenské školy!

Zvou vás všechny oblíbené postavy z Večerníčku, které pro vás nakreslili žáci z 9.B. Také oni měli rádi Pata a Mata a vyrostli na pohádkách o Rákosníčkovi, Křemílkovi nebo maxipsu Fíkovi. Teď už mají jiné starosti – připravují se na přijímací zkoušky na střední školy, měří síly ve sportu, řeší složité rovnice ve škole i v životě. Přesto si našli čas, aby vás potěšili svými výtvory. Tak určitě přijďte, moc se na vás těšíme a některou z těch postaviček si můžete od zápisu jako dárek odnést domů.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny